Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2023

Gösterim: 278

2023 Mezuniyet Törenimiz

2023 yılı mezuniyet törenimiz büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Merkez Yerleşkemizdeki Spor Vadisi’nde yer alan Kapalı Spor Salonu’muzda gerçekleşen mezuniyet törenine Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Prof. Dr. Celalettin Yanık, Genel Sekreterimiz Cihangir Boz, akademik ve idari birimlerimizin yöneticileri, basın mensupları, öğrenciler ve aileleri katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından yapılan açış konuşmasının ardından meslek yüksekokullarımızı birincilikle bitiren öğrencilerimizin tüm mezunlar adına kütüğe plaket çakma seramonisi gerçekleşti.

Yüksekokulumuz birincisi ve Meslek Yüksekokulları arasında da birinci olan öğrencimiz Yaren YAVUZ mezun öğrenciler adına konuşmasını yaptı.

Mezun olan öğrencilerimize hocaları tarafından mezun belgeleri takdim edildikten sonra Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in geri sayımı ve müzik eşliğinde keplerini havaya fırlatmasıyla son buldu.


Fotoğraflar