Tarih: 25 Mayıs 2022

Gösterim: 323

Yüksekokulumuz Birim Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Yüksekokulumuz Birim Danışma Kurulu Toplantısı 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 10.30 da okulumuz toplantı salonunda, Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Bünyamin Söğüt başkanlığında toplandı. Tanışma ve açılış konuşmasının ardından, Birimimizin kuruluş tarihçesi, fiziki mekanları, personel, öğrenci sayıları ve mezuniyet sonrası yürütülmekte olan faaliyetlere dair kurul üyelerine yapılan sunumun ardından gündem maddelerine geçildi.

 

Toplantıya Danışma Kurulu üyelerimiz Susurluk Kaymakamı Muammer Köken görevlendirmesiyle Yazıişleri müdürü  Fatih Barışkan, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney görevlendirmesiyle Başkan Yardımcısı Sibel SARI, Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan, Susurluk Ticaret Oda Başkanı İlker Kurt, Susurluk Ticaret Borsa temsilen Hami Yıldız, Susurluk Şeker Fabrika Müdürü Kürşad Erdoğan, Ahi Güven Gıda A.ş Yönetim Kurulu Başkanı Mete Seyfeli, Tunalı Yağ Sanayi A.ş Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tunalı, Doğa Veteriner Klinik sahibi Ufuk Sevinç ve Öğrenci temsilcimiz Beyza Daşdelen katıldı.

 

Toplantıda Üniversitemiz Danışma Kurulları Yönergesinin tanıtımı sonrası Danışma Kurulu üyeleri arasından Ufuk Sevinç oybirliği ile raportör olarak belirlendi.

 

Toplantıda Bölüm ders planlarının paydaşlara tanıtımı ve güncellenmesine yönelik değerlendirmeler yararlı değerlendirmeler yapıldı. Üniversitemiz Uygulamalı Eğitimler Yönergesi tanıtımı, Paydaşların Fakültemizden beklentileri, Öğrencilere yönelik olarak Paydaşlar ile gerçekleştirilebilecek staj, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler vb. alanlardaki ortak çalışmalar ve işbirliği olanakları değerlendirildikten sonra bir sonraki toplantının gündem maddelerinin belirlenmesi konusu görüşüldü.

 

Paydaşlarımızla verimli ve etkin bir danışma sürecinin başlangıcı olan Fakültemizin Danışma Kurulu toplantısına katılım gösteren Birim Danışma Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

 


Fotoğraflar